Kontakt

Importerem i przedstawicielem handlowym producenta odkurzaczy centralnych Sistemair w Polsce jest Santech Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Santech zajmuje się dystrybucją systemów odkurzaczy centralnych w Polsce od 20 lat, obecnie jest dostawcą systemów odkurzaczy największych producentów na świecie.

Santech świadczy usługi projektowania oraz konsultacji przy dostawach wszystkich rodzajów systemów odkurzania, od instalacji do apartamentów i domów jednorodzinnych, do instalacji przemysłowych i hotelowych.

Aby zamówić system odkurzania centralnego Sistemair prosimy o kontakt z wybranym autoryzowanym salonem sprzedaży (link do listy dystrybutorów) lub przesłanie mailem rzutów domu, aby otrzymać projekt techniczny wraz z instrukcją montażu systemu.

W przypadku chęci nawiązania stałej współpracy i przyłączenia się do sieci dystrybucji Sistamair, prosimy o kontakt bezpośredni lub wysłania zapytania na adres e-mail: biuro@santech.com.pl z podaniem lokalizacji i możliwościach organizacji salonu sprzedaży.

Adres

Santech Sp. z o.o.
ul. Tomaszowska 2,
04-840 Warszawa

Kontakt

tel. +48 606 792 314

e-mail:


O firmie Sistemair

Sistemair jako producent odkurzaczy centralnych został założony w 1993 roku.

Firma Sistemair Polska

Sistemair Group należy do najnowocześniejszych firm produkujących systemy odkurzaczy centralnych. Jej 25-letnia historia pozwala na ocenę jako stabilnego producenta, a jednocześnie młody rodowód, gwarantuje zastosowanie nowoczesnych metod projektowania produktów i planowania produkcji.

Zespół konstruktorów Sistemair w trakcie dwudziestopięcioletniego okresu działalności opracował kompletny system odkurzaczy centralnych, pozwalający na wykonanie każdego rodzaju instalacji mających zastosowanie zarówno w domach i apartamentach ale również w hotelach, pensjonatach czy specjalistycznych rozwiązaniach przemysłowych.

Wszystkie jednostki centralne Sistemair oraz większość akcesoriów są wytwarzane wyłącznie w Europie. Firma działa w 30 krajach na całym świecie i posiada osiem zagranicznych oddziałów zarządzających lokalnymi rynkami. Celem Sistemair jest systematyczne doskonalenie produktów i usług poprzez ciągły proces poznawania potrzeb klientów i użytkowników odkurzaczy centralnych.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!
tel. 606 792 314 lub e-mail:
 Sistemair Polska