Zasada działania

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Zasada działania odkurzacza centralnego bazuje na prostej i intuicyjnej idei, polegającej na zamontowaniu agregatu odkurzacza, zwanego jednostką centralną, w odległym pomieszczeniu gospodarczym, takim jak kotłownia, garaż lub piwnica, skąd siecią przewodów ukrytych w podłodze i ścianach, połączony jest z gniazdami ssawnymi, które są umieszczone w pomieszczeniach mieszkalnych. Odkurzacz, ponieważ nie jest urządzeniem przenośnym, może mieć o wiele większą moc ssania i wydajność, a zasysane w czasie sprzątania powietrze, po oczyszczeniu może być wydmuchiwane na zewnątrz domu, dzięki czemu dom pozostaje wolny od najdrobniejszych pyłów, roztoczy i alergenów.

 

Ponieważ jednostka centralna generuje większy przepływ powietrza od urządzeń przenośnych, sprzątanie przebiega szybciej i dokładniej w myśl powiedzenia: Porządnie posprzątany dom jest czysty na dłużej. Zasada działania odkurzacza centralnego to wysoka skuteczność działania

 

Do sprzątania wykorzystuje się wąż giętki, który wkłada się do gniazd ssawnych, a dostarczane w komplecie lub dostępne jako dodatkowe akcesoria ssawki do odkurzania pozwalają na sprzątanie dowolnych powierzchni. Więcej, aby sprzątanie było jeszcze wygodniejsze, dostępne są rozwiązania pozwalające na ukrycie węża giętkiego w ścianie, dzięki czemu nie trzeba przenosić go z gniazda do gniazda. System nazywa się Flex-In lub Retraflex i może być montowany nawet w najmniejszych domach lub mieszkaniach.

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!
tel. 606 792 314 lub e-mail:
 Sistemair Polska